Для ЗМІ

20 листопада 2018 року

Комплекс «Mercure Congress Centre», м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 8/26, 5 поверх.

Формуємо податкову культуру разом!

Організатор Головне управління
ДФС у м.Києві
За підтримки Київської міської державної адміністрації

КИЇВСЬКИЙ ПОДАТКОВИЙ ФОРУМ – 2018. ПРЕС-АНОНС.

20 листопада в Mercure Congress Centre (Київ, вул. Вадима Гетьмана 8/26, 5 поверх) відбудеться Київський податковий форум – 2018. Захід організовує Головне управління Державної фіскальної служби у Києві за підтримки Київської міської державної адміністрації в рамках реалізації Програми формування податкової культури в столиці.

Мета форуму — налагодження діалогу між бізнесом і владою, обмін думками та поглядами, розгляд важливих питань сфери оподаткування, сприяння поширенню податкових знань та започаткування нових податкових традицій. Цьогоріч учасники заходу дискутуватимуть про формування податкової культури у місті Києві, реформування та сервіси столичної ДФС. Крім того, заплановані дві паралельні панельні дискусії з питань сплати податків у столиці і трансфертного ціноутворення.

Форум відкриють в.о. голови ДФС України Олександр Власов, начальник київського управління ДФС Людмила Демченко і київський міський голова Віталій Кличко. Спікерами стануть голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, заступник Міністра фінансів України Сергій Верланов, народний депутат України Тетяна Острікова, а також депутати Київської міської ради, представники ДФС України, Головного управління ДФС у м. Києві, КМДА, представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit – GIZ), експерти, аудитори, представники громадськості.

Партнери Київського податкового форуму — Громадська організація «Асоціація платників податків України», платформа податкових знань Taxlink. Медіапартнер — Інформаційне агентство «ЛІГА:ЗАКОН».

Захід є безкоштовним, єдиною умовою участі є отримане підтвердження у відповідь на реєстрацію на сайті: http://kyiv-taxforum.org

Контакти:
прес-служба Головного управління ДФС у м. Києві: kyivpress@sfs.gov.ua, телефон/факс (044) 454-70-30
Контактна особа — Сергій Степаненко, 0979530344

Слідкуйте за новинами та анонсами на сайті http://kyiv-taxforum.org, а також у фейсбуці: https://www.facebook.com/Київський-податковий-форум-2018-2689459764612610/

Для ЗМІ
Scroll Up
Scroll Up